Informacija +370-623-56958

Jūs neturite prekių krepšelyje

 

Grąžinimo taisyklės

Visas prekes galima grąžinti per 14 dienų nuo gavimo, jos turi būti nepažeistos ir nesugadintos, mes įvertinsime prekės būklę, ir per 7 d.d. nuo gavimo Jums pageidaujant grąžinsime pinigus arba pakeisime prekę kita.

Norint grąžinti prekes jas reikia išsiųsti adresu: www.her.lt, Konstitucijos pr. 15-66, Vilnius, LT-09308. Siųsti prekes reikia Lietuvos paštu registruota pašto korespondecija (neregistruotos pašto siuntos gali pasimesti ir už tokias siuntas mes neatsakome). Kai tik gausime Jūsų prekes grąžinsime pinigus į nurodytą sąskaitą.

*Pridėkite paprastą prašymą nurodant ar norėsite pasikeisti dydį ar atgauti sumokėtus pinigus.

Keičiant dydį papildomai už pristatymą Lietuvoje mokėti nereikia, ši sąlyga negalioja perkant akcijos, išpardavimo prekes, pristatymui į užsienį. Keičiant akcijos, išpardavimo prekes pristatymas kainuoja 2 eur (Lietuvos paštu), 3 eur (DPD kurjeriu).

Svarbi informacija

*Pinigai grąžinami yra tik už prekes, visas siuntimo išlaidas apmoka pirkėjas. Išskyrus, atvejus jei grąžinama prekė yra dėl broko ar kitos priežasties, įvykusios dėl gamintojo ar paslaugos teikėjo kaltės.

DĖMESIO: Grąžinamos prekės turi būti originalioje gautoje pakuotėje. Jei prekė grąžinama be originalios pakuotės ir/ar be jai priklausančios prisegtos etiketės, tai yra laikoma prekės pažeidimu ir pinigai yra negrąžinami. Taip pat, jei pastebėsime, kad prekė buvo nešiota ar kitaip sugadinta už ją pinigų negrąžiname.

*Prekės išpakavimas norint ją apžiūrėti ir pasimatuoti nelaikomas sugadinimu.

Grąžinimo procesas

1. Prekė privalo būti pakuotėje kurioje buvo įpakuota, t.y. kiekiena atskira prekė savo pakuotėje.

2. Pridėkite prašymą, nurodant prekės grąžinimo priežastį ar modelį, dydį į kurį norėsite pakeisti.

2. Supakuokite prekę į voką ar kitą siuntimui skirtą pakavimo priemonę, nepamirškite pridėti prašymo.

3. Išsiųskite prekę Lietuvos paštu, registruota pašto siunta, adresu: www.her.lt, Konstitucijos pr. 15-66, Vilnius, LT-09308. (Pigiausias variantas siųsti Lietuvos paštu ~ 5-7 lt, kadangi pašto išlaidas siunčiant prekes atgal apmoka klientas, išskyrus atvejus, jei prekės brokuota dėl gamintojo ar paslaugos teikėjo kaltės).

4.Gavę Jūsų siuntą patikrinsime ir atliksime grąžinimą arba keitimą priklausomai nuo nurodymo prašyme.

 

ATSISIŲSTI GRĄŽINIMO PRAŠYMĄ >

Adresas prekių grąžinimui:

www.her.lt

Konstitucijos pr.15-66

LT-09308 Vilnius 

 

 Jei turite papildomų klausimų dėl prekių grąžinimo ar keitimo, maloniai laukiame Jūsų skambučių I-V 10:00-17:00 +370-623-56958 arba užklausų el. paštu info@her.lt

Her.lt
Klientų aptarnavimo skyrius