Informacija +370-623-56958

Jūs neturite prekių krepšelyje

 

Bankiniu pavedimu per E-bankinkystę

Apmokėjimas vyksta paprastu bankiniu pavedimu į nurodytą sąskaitą. Prisijunkite prie savo el. bankininkystės ir atlikite pavedimą pagal pateiktus rekvizitus, kuriuos atlikus užsakymą galėsite matyti savo naršyklėje arba rasti el. pašte. Apmokant, mokėjmo paskirties laukelyje nepamirškite nurodyti užsakymo numerio. Sąskaitą reikia apmokėti per 2 dienas. Neapmokėjus sąskaitos per šį laikotarpį, Jūsų užsakymas bus atšauktas.

Banko skyriuje

Atlikę užsakymą atsispausdinkite atsiųstus rekvizitus ir nuvykę į banko skyrių apmokėkite užsakymą. Nepamirkšite nurodyti užsakymo numerio kaip mokėjimo paskirties.

Maxima kasose, Spaudos kioske, Perlo terminale

Patvirtinant užsakymą pasirinkite atiskaitymo būdą "Mokėjimai.lt", būsite nukreipti į mokėjimai.lt puslapį, kur galėsite sugeneruoti mokėjimo kvitą. Šį kvitą reikia atsispausdinti ir apmokėti per 2 dienas. Negavę apmokėjimo per šį laikotarpį užsakymą atšaukiame.

Grynais pristatymo metu

Galimas tik pasirinkus pristatymą DPD kurjeriu į namus. Atiskaityti galėsite pristatymo metu kurjeriui. Pristatymo metu prašome turėti lygią sumą be grąžos.

 

 Jei turite papildomų klausimų dėl užsakymo apmokėjimo, maloniai laukiame Jūsų skambučių I-V 10:00-17:00 +370-662-20285 arba užklausų el. paštu info@her.lt

Her.lt
Klientų aptarnavimo skyrius